Beíratkozás a 2020/2021.tanévre

2020-07-02 | Fontos értesítések

Kedves szülők és diákok,

Gratulálunk az elért eredményekhez a sikeres beíratkozáshoz a Zentai Gimnáziumba!

Az idei évtől módukban áll a beíratkozást két lehetséges módon intézni:

1)    internetes felületen az  еУпис oldalán ami az еУправa portálhoz kapcsolódik, amikor a szükséges dokumentációt az íratkozáshoz adatbázisból bocsájtják rendelkezésre az iskolának az adatvédelmi és egyéb előírásoknak megfelelően.

vagy

2) személyesen az iskola épületében, amikor magukkal hozzák a szükséges dokumentációt.

-          Tanulók beíratása – első kör , csütörtök – péntek, július 09. és  10.    08.00 tól - 15.00

-        (  Tanulók beíratása – második kör, hétfő július  13.          08.00 tól -15.00 )

Beíratkozni tehát vagy az  е-упис segítségével lehet VAGY az eddigi megszokott direkt módon az iskola épületében a feltüntetett időpontban.

***A Zentai Gimnázium négy lehetséges választható tárgyat kínál a beíratkozó elsős tanulók részére ( kettőt kell választani a négy opcióból!!! )

• nyelv, média és kultúra,
  • egyén, csoport, kozösség,
  • egészség és sport