Összes hír megtekintése
  • Versenyeredmények

2019-03-26| Események

Jelentés a körzeti röplabda versenyről

A Zentai Gimnázium fiú röplabda csapata 2019.03.15-én részt vett a körzeti versenyen Nagykikindán. Rajtunk kívül a versenyen még részt vett a helyi „Dušan Vasiljev“ Gimnázium, A Törökkanizsai Gimnázium és a kanizsai „Beszédes József“ középiskola. A verseny egyeneskieséses rendszerben lett lebonyolítva. Az elődöntőben sikerült 2:0-ra legyőznünk a Törökkanizsaiakat, de később a döntőben vereséget szenvedtünk ugyanilyen arányban a helyi csapattól.

• Fontos - tanítási szünet

2019-02-14| Események

Értesítjük iskolánk tanulóit és a szülőket, hogy a tanítás 2019.02.25-én folytatódik a délelőtti váltásban.

• Versenyeredmények

2018-02-20| Események

A Zentai Gimnázium kosárlabda fiúcsapata részt vett Kikindán a középiskolások körzeti kosárlabda és basketball versenyén. A csapat tagjai: Vasilije Mijić, Todor Mijić, Miloš Simić, Aleksa Miljković, Predrag Nedeljkov, Nebojša Zoraja. Kosárlabdában és basketban is nyertünk az elődöntöben, így döntőzhettünk. A kosárlabda döntöjében a Kikindai Gimnáziumtól 23:20 –ra, míg basketban a kikindai Tehnička Školától 11:10 –re veszítettük el a mérkőzést. Mindkét versenyszámban közel voltunk a végső győzelemhez, de végül ez nem jött össze a fiúknak. A fiúk hősiesen küzdöttek és méltón képviselték a Gimnáziumunkat.

• Ünnepi műsor a 140. évforduló alkalmából

2016-10-04| Események

2016. 09. 30- án a Zentai Gimnázium 140 éves évfordulója alkalmából ünnepélyre került sor a Művelődési Házban, amelyen  megjelentek az egyházi méltóságok, gimnáziumunk diákjai és tanárai, az egykori dolgozóink, a testvériskolák képviselői, a községi képviselő-testület tagjai, a köztársasági és a tartományi parlament tagjai, a vállalatok és az állami intézmények vezetői.

Bővebben >>
  • 140 éves a Zentai Gimnázium

2016-09-13| Események

A Zentai Gimnázium fennállásának 140. évfordulója alkalmából, szeptember 30-án a zentai Művelődési Házban ünnepi műsorra kerül sor.