PREZILIMPIA JUNIOR VERSENY - ТАКМИЧЕЊЕ PREZILIMPIA JUNIOR

2022-11-17 | Események
A Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola volt a házigazdája a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara PREZILIMPIA JUNIOR” prezentációs verseny zentai fordulójának november 16-án. A Zentai Gimnáziumot két tanuló képviselte: Horváth Jázmin, az 1/2 osztály, és Berta Fanni, a 3/2 osztály tanulói. Horváth Jázmin 1. helyezést, míg Berta Fanni 2. helyezést ért el. Horváth Jázmin kiharcolta a Szegeden sorra kerülő döntőben való részvételt.
Економско-трговинска школа је била домаћин квалификационог такмичења "Prezilimpia" Економског факултета у Сегедину. Сенћанску гимназију су на такмичењу 16. новембра представљале две ученице, Јазмин Хорват из 1/2 и Фани Берта из 3/2 одељења. Јазмин Хорват је освојила 1. место, а Фани Берта је освојила 2. место. Јазмин се квалификовала у финале које ће се одржати у Сегедину.